VSR_15092012_fot.L.Nazdraczew_LIVE_DSC8380

Poprzednie edycje Verva Street Racing

 • Verva Street Racing – Dakar na Narodowym

  Pierwsza w historii pustynia na Stadionie Narodowym została zdobyta! W międzynarodowym starciu biało-czerwoni zwyciężyli z Resztą Świata w sześciu rajdowych kategoriach. Nie zawiódł również funkowy zespół Jamiroquai, rozgrzewając publiczność w przerwach pojedynku.

 • Verva Street Racing – Top Gear Live

  Czwarta, specjalna edycja VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Imprezę wypełniły wyścigi i popisy najlepszych polskich kierowców z ORLEN Team i VERVA Racing Team oraz brytyjski humor w wykonaniu słynnych prezenterów – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya.

 • Verva Street Racing 2012

  Trzecia edycja jedynych, organizowanych na tak wielką skalę, wyścigów ulicznych pobiła absolutne rekordy. Do Warszawy przyjechało ponad 210 wyczynowych samochodów i motocykli, które wystąpiły w aż 38 przejazdach w ciągu prawie 5 godzin imprezy.

 • Verva Street Racing 2011

  Podczas swojej drugiej edycji VERVA Street Racing zgromadziła w Warszawie aż 85 tysięcy widzów i 110 pojazdów sportowych oraz wyczynowych. Do Polski przyjechały ekipy z 10 krajów Europy w tym zwycięzcy największych wyścigów oraz rajdów na świecie.

 • Verva Street Racing 2010

  Swoją historię VERVA Street Racing rozpoczęła w 2010 roku, kiedy w sercu Warszawy (okolice pl. Teatralnego i pl. Piłsudskiego) spotkało się ponad 60 samochodów wyścigowych i rajdowych, kilkanaście motocykli oraz najsłynniejsze motosportowe ekipy. Były to pierwsze w Polsce wyścigi na torze zbudowanym w centrum miasta.

Close