kv_program

Program Imprezy

24.10.2015

Stadion Narodowy

14:00-17:00

(wejście tylko do 17:00)

Pit Party

Motoryzacyjne show na arenie poprzedzi Pit Party zlokalizowane na promenadzie zewnętrznej Stadionu Narodowego. Każdy, kto zakupi limitowany bilet, będzie mógł z bliska zobaczyć najszybsze pojazdy na świecie, pasjonującą pracę mechaników, a także zdobyć autograf ulubionego kierowcy.

19:00-20:00

Pre Show

Motoryzacyjne pokazy odbywające się na płycie Stadionu Narodowego w czasie napełniania trybun. Zanim show VERVA Street Racing rozpocznie się na dobre będziemy mogli zobaczyć ekscytujące pokazy kaskaderskie, zadziwiające i zabawne pojazdy i pełne humoru rywalizacje.

20:00-21:00

VERVA Street Racing

Świat motosportu ma dwa oblicza. Oficjalne wyścigi i rajdy wpisane na stałe w kalendarze międzynarodowych federacji oraz amatorskie rywalizacje odbywające się często nocą na podmiejskich parkingach i opuszczonych pasach startowych. Tegoroczna edycja VERVA Street Racing będzie zderzeniem tych dwóch światów. Nie zabraknie najlepszych polskich zawodników i pasjonatów ostrej jazdy. Dzień vs. noc. Race vs. street.

21:00-22:30

Clarkson, Hammond & May Live

Szybkie i drogie super auta, niewiarygodne pokazy kaskaderskie, eksplozje i niewybredne poczucie humoru – kilkadziesiąt tysięcy widzów czeka pełny atrakcji motoryzacyjny spektakl. Clarkson, Hammond i May zaprezentują w Warszawie swój nowy program. Sądząc po tym co pokazali podczas dotychczasowych przystanków swojej ogólnoświatowej trasy, możemy spodziewać się również niedorzecznych konkurencji i porządnej dawki niepohamowanego śmiechu.

Close