tgl-1

Clarkson, Hammond i May oficjalnie kończą występy na żywo

Od 7 lat mogliśmy podziwiać występy na żywo Jeremy’iego Clarksona, Richarda Hammond i Jamesa Maya. Show zwane wcześniej Top Gear Live, a aktualnie Clarkson, Hammond & May Live właśnie się kończy i 29 listopada odbędzie się ostatni występ.

W przeciągu ostatnich 7 lat, prezenterzy odwiedzili 42 miasta w 19 krajach, a łącznie show obejrzało 2,2 miliona osób. Top Gear Live zawitało również do Polski i to dwukrotnie. Pierwszy raz w 2013 roku, a drugi 24 października bieżącego roku. W obu przypadkach było to możliwe dzięki zaproszeniu prezenterów przez Verva Street Racing.

Ostatnie występy odbędą się w Londynie. W arenie O2 odbędzie się łącznie pięć występów w dniach 27-29 listopada. Ceny biletów zaczynają się od 40 funtów. Do kupienia są za pośrednictwem platformy Live Nation, a bilety VIP poprzez Vip Nation.

Do ostatniego show pozostało:

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Clarkson, Hammond i May oficjalnie kończą występy na żywo"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Adrian
Gość
Adrian
2 lat 2 miesięcy temu

Bilet kupiony na 28.11

riderZ056
Gość
riderZ056
2 lat 2 miesięcy temu

@Filip, niekoniecznie masz czego żałować. Bilety były droższe, a show słabszy, także przez żenujące wpadki organizacyjne.

Filip
Gość
Filip
2 lat 2 miesięcy temu

Ehh… Byłem na Narodowym podczas Top Gear Live w 2013, tym razem niestety nie mogłem. Miałem cichą nadzieję, że będę miał jeszcze okazję ich zobaczyć. Wielka szkoda 🙁

Mikołaj
Gość
Mikołaj
2 lat 2 miesięcy temu

32 miasta nie 42 😛 Szkoda że już nie będą 🙁

wpDiscuz
Close