hammond-live

Clarkson i Hammond zapraszają na pierwszy odcinek… chyba, że masz Peugeota

Dziś za pośrednictwem serwisu facebook na swoich oficjalnych profilach Jeremy Clarkson i Richard Hammond zaprosili na publiczność wszystkich swoich fanów.

Zaproszenie miały miejsce za pośrednictwem nowej funkcji facebooka, czyli transmisji na żywo. Równo o 15:00 miała wystartować na profilu Richarda Hammonda, lecz nie udało się jej ostatecznie uruchomić, a Chomik niczego nie był świadomy. W międzyczasie Jeremy Clarkson uruchomił swoim telefonem na własnym kanale, początkowo chcąc nabijać się z kolegi.

Nie obeszło się bez tradycyjnych docinek w wykonaniu Jeremy’iego takich jak „nie przyjeżdżajcie jeśli macie Peugeota” oraz „jeśli jesteście debilami, też nie przyjeżdżajcie – mamy tylko 250 miejsc”.

Przeczytaj też: Ruszyły zapisy na publiczność pierwszego odcinka The Grand Tour!

Richard po zakończeniu transmisji nagrał przeprosiny, że nie był niedostępny o 15:00 jak zapowiedział… lecz te również się nie transmitowały na żywo. Kolejna transmisja już się udała i mógł przeprosić za zachowanie Jeremy’iego oraz zaprosić godnie na publiczność pierwszego odcinka The Grand Tour… tak jakby 😉

Obejrzyj dzisiejsze transmisje:

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Clarkson i Hammond zapraszają na pierwszy odcinek… chyba, że masz Peugeota"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Bartek
Gość
Bartek
1 rok 6 miesięcy temu

W role kierowcy testowego wcieli się Ben Colins (na legalu)

Kabar
Gość
Kabar
1 rok 6 miesięcy temu

250 miejsc, nie 2500…

wpDiscuz
Close