5891704064_0

Perełki Allegro: Skoda Octavia II Combi

Na naszym Allegro czasem pojawiają się wyjątkowe samochody. Gama ofert motoryzacyjnych zaczyna się od klasyków z lat 50′, a na Porsche 918 Spider kończy. Wśród nich pojawią się perełki jedyne w swoim rodzaju i jedną z nich jest prezentowana Skoda Octavia Combi z 2006 roku.

Samochód został poddany “całkowitemu tuningowi” jak czytamy w ogłoszeniu. Dzieło zostało dokonane przez “profesjonalną firmę w Niemczech i wygrywało pierwsze miejsce na zlotach i wystawach”, czytamy dalej.

Nie da się zaprzeczyć, jest to samochód unikatowy, lecz chyba jest to znaczy przerost formy nad treścią. Znajdziemy tutaj zmodyfikowane zderzaki, ogromny dyfuzor, nakładki progowe, zmieoniona atrapa chłodnicy, przyciemnione lampy, nowe felgi, bagażnik dachowy, który miał imitować mini Octavię, ogromną ilość oświetlenia LED-owego, a także wszechobecne elementy z motywem kościotrupa. Całe wnętrze zostało zmienione na białe, tak jak bagażnik, a nawet wszelkie elementy silnika.

Z wszystkim idealnie komponuje się benzynowy silnik o pojemności 1.6 i mocy 103 KM. Cena? 26 500 zł.

Perełki Allegro to nowa seria na naszej stronie. Będziemy prezentować najbardziej rzucające się w oczy i wyjątkowe (w różny sposób) samochody na polskim serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Jeśli macie propozycje na nowe wpisy, piszcie do nas w komentarzach lub bezpośrednio na [email protected]

Źródło: Allegro

Leave a Reply

1 Comment on "Perełki Allegro: Skoda Octavia II Combi"

Notify of
avatar

Sort by:   newest | oldest | most voted
Harry
Guest
Harry
2 years 13 days ago

zajebiste pokrowce na siedzeniach 😀

wpDiscuz
Close