gallery-1464258245-10900656-high-res-top-gear-2016

Matt LeBlanc odejdzie z Top Gear jeśli BBC nie zwolni Chrisa Evansa

Matt LeBlanc nie wytrzymuje już atmosfery jaka jest na planie nowego Top Gear. Jeśli Chris Evans nie opuści szeregów, w drugim sezonie nie zobaczymy byłej gwiazdy Przyjaciół.

Do rozpoczęcia pierwszych nagrań do drugiego sezonu nowego Top Gear pozostało jeszcze kilka miesięcy. Stoi on jednak pod sporym znakiem zapytania, gdyż atmosfera na planie jest bardzo nieprzyjazna.

Jak pisze The Telegraph powołując się na anonimową osobę wewnątrz Top Gear, Matt LeBlanc jest zaniepokojony nieuprzejmością Chrisa Evansa wobec innych ekipy filmowej i niechętnie z nim nagrywa. Matt dał również do zrozumienia, że nie będzie nagrywał przyszłych sezonów, jeśli Chris zostanie. Nie jest jedynym, kto nie jest zadowolony ze współpracy z Evansem.

Przypomnijmy, że Chris Evans podpisał 3-letni kontrakt z BBC na prowadzenie Top Gear i jest pierwszym prezenterem, który został ogłoszony w nowym składzie. Nie wiadomo czy BBC będzie chciało zerwać kontrakt ze swoim wieloletnim pracownikiem.

BBC nie chce komentować sprawy.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy piszemy o nieciekawej atmosferze na planie Top Gear. Pod koniec zeszłego roku, Lisa Clark, główny producent programu, odeszła podając za powód karygodne zachowanie Chrisa Evansa.

Źródło: The Telegraph

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Matt LeBlanc odejdzie z Top Gear jeśli BBC nie zwolni Chrisa Evansa"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
REX
Gość
REX
1 rok 6 miesięcy temu

od początku Evans mi tu nie pasował, i jak to moja siostra stwierdziła, paszcza do radia a nie do tv.

Adrian
Gość
1 rok 6 miesięcy temu
Mnie ten Pan zdenerwował już przy pierwszym odc. 23 serii gdzie to stwierdził swoją skromną wypowiedzią „to nowe top gear z lepszą publicznością” Czyli w jego mniemaniu jestem kim? Już nie mówiąc o głupkowatych „poprawnie politycznych” docinkach w stronę byłego prezentera. Aczkolwiek, pomimo tych nieprzyjemności postanowiłem obejrzeć owy odc. do samego końca. Wnioski? No cóż. Ten cały Evans to idiota… Może liczył na to że zaczną go oglądać hindusi? Czy ktoś tam… Sam już nie wiem. Ja czekam na Grand Tour i mam ogromną nadzieję że to będzie to… bo jak nie… to trudno… Jakiś etap się zakończył. P.S. Tak… Czytaj więcej »
rafiks102
Gość
rafiks102
1 rok 6 miesięcy temu

Od kiedy zdjęli Clarksona i co za tym idzie nie ma też May,Hammonda to nie oglądam Top Gear.
Oni potrafili przykuć uwagę i ich ekscesy z Wojaży po świecie to było cośco się oglądało z zachwytem.
To co jest teraz to naprawdę jest poniżej minimalnego progu chęci obejrzenia…
Dziękujemy BBC

vds
Gość
vds
1 rok 6 miesięcy temu

Rudy zjeb tyko wkurwia coraz bardziej

Tobiasz
Gość
Tobiasz
1 rok 6 miesięcy temu

Pomyśleć, ze na Clarksona narzekali, ale pomimo tego, że dał w mordę to nie słyszałem aby ktoś nie chciał z nim pracować.

wpDiscuz
Close