3881 (1)

Oficjalnie: Chris Evans opuścił Top Gear!

Wielka wiadomość prosto z Wielkiej Brytanii. W nowym sezonie Top Gear nie zobaczymy Chrisa Evansa!

W nowym sezonie Top Gear nadejdą wielkie zmiany. Główny prezenter, który miał być twarzą nowej wersji show, Chris Evans, nie będzie już w programie.

BBC podało, że głównym prezenterem będzie teraz Matt LeBlanc, który został bardzo ciepło przyjęty przez widzów. Dodatkowo nie ma planów zastąpienia Chrisa inną osobą, więc liczba prezenterów zostanie ograniczona. Na ten moment nie podano informacji o innych planach zmian w obsadzie Top Gear, lecz niewykluczone, że nie zobaczymy w nim również Eddiego Jordana.

Jak pisaliśmy wcześniej, oprócz kiepskich opinii wśród widzów, Chrisa Evans był osobą, z którą kiepsko się pracowało na planie. Pod koniec zeszłego roku, Lisa Clark, główny producent programu, odeszła podając za powód karygodne zachowanie Chrisa. Był nieuprzejmy dla współpracowników i Matt LeBlanc niechętnie nagrywał z nim materiały. LeBlanc zaznaczył, że jeśli Chris nie odejdzie z programu, on sam opuści Top Gear.

24 seria Top Gear jest teraz na etapie produkcji. Nieoficjalnie mówi sie, że nagrywanie ma się rozpocząć we wrześniu.

Najlepszy odcinek 23 serii Top Gear

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Źródło: BBC

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Oficjalnie: Chris Evans opuścił Top Gear!"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Robert
Gość
Robert
1 rok 6 miesięcy temu

Bardzo dobrze że nie będzie już Evansa. Eddie Jordan też powinien odejść. BBC powinno jeszcze podziękować Sabine Schmitz. W kolejnym sezonie powinni zostać tylko: Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid oraz Stig.

Piotr
Gość
1 rok 6 miesięcy temu

Coś czuję że Tiff Needell wróci 🙂

Inszy
Gość
Inszy
1 rok 6 miesięcy temu

Oby nie, nigdy nie przekonywał mnie jako prezenter.

wpDiscuz
Close