kuba-woj-ferrari

Powstaje polska wersja Top Gear? Tak sugeruje Kuba Wojewódzki

Czyżbyśmy się mieli doczekać polskiej odmiany Top Gear? Tak przynajmniej sugeruje Kuba Wojewódzki, podając, że jego premiera już we wrześniu.

Top Gear doczekał się wielu krajowych odmian. Największa powstawała do niedawna w Stanach Zjednoczonych, aktualnie emitowana jest francuska wersja, a wcześniej była wersja australijska, rosyjska, koreańska i chińska – o losie tych dwóch ostatnich ostatnio nic nie wiadomo. Najpewniej postanie kolejna, oparta o zupełnie nową formułę i, co ciekawe, chodzi o naszą rodzimą wersję.

Tak sugeruje showman Kuba Wojewódzki, który od dawna nie ukrywa swojej sympatii do programu. Na swoim profilu na facebooku zamieścił fotografię w Ferrari F430 Spider wraz z kamerzystą. Dodatkowo zaznaczył, że dziś ruszyły zdjęcia do programu, a premiera pierwszej serii ma ruszyć już we wrześniu.

TOP GEAR Edycja Polska !!!

dzien pierwszy …

Juz od września ‼️

k.

Posted by Kuba Wojewódzki – Król TVN on Thursday, July 7, 2016

 

Jeśli wszystko okaże się prawdą, najpewniej za produkcją stoi TVN Turbo. Nie wiadomo kto stanąłby u boku Kuby, lecz nie wykluczone, że znane gwiazdy stacji, czyli Adam Kornacki i Patryk Mikiciuk.

Co o tym sądzicie? Kibicujecie powstania Top Gear Polska z Kubą Wojewódzkim?

Dodaj komentarz

14 komentarzy do "Powstaje polska wersja Top Gear? Tak sugeruje Kuba Wojewódzki"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
pepe
Gość
pepe
1 rok 7 dni temu

Nie gadajcie automaniak nie jest zły powiem więcej jest lepszy niż top gear z rudzielcem. Jakby zamiast prokopa dali kornackiego cos dodało to nie byłoby takie zle jak na polska produkcje

pks_rulez
Gość
1 rok 4 miesięcy temu

I tak z Automaniaka ostatnio próbowali robić krzyżówkę 5th Gear z Top Gear. Tylko zakupów aut za grosze i wyzwań brakowało.

pks_rulez
Gość
1 rok 4 miesięcy temu

Kuba Klawiter w Top Gear PL? To mogłoby być ciekawe.

Marcin
Gość
Marcin
1 rok 5 miesięcy temu

A może chodzi o sesję zdjęciową do gazety TopGear Polska? A sformułowanie „już od września” może odnosić się do tego, że od września w kioskach? To takie moje przemyślenie, bo jakoś sobie nie wyobrażam polskiej wersji show, patrząc na poziom TG USA i TG Australia.

Nieważne
Gość
Nieważne
1 rok 5 miesięcy temu

Jak patrze na niektóre komentarze to nie wiem, czy używacie sarkazmu, czy nie.
Chyba sobie żartujecie! Top Gear wersja Polska z Wojewódzkim?!? To przecież będzie takie słabe do bólu. Wojewódzki do drugi Chris Evans tylko, że nie jest rudy. No i kto niby da im najnowsze super samochody i koncepty?! W pierwszym odcinku będzie test Fiata Multipli, a w drugim stare Ferrari F430, które Kuba pożyczył od kolegi.

Czasami się zastanawiam czy Polacy są debilami, czy to ja jestem tu debilem.

wpDiscuz
Close