top-gear-boys-(4)

Top Gear: od A do Z będzie miał premierę 26 i 30 grudnia

Pod koniec listopada zapowiadaliśmy emisję nowego specjalnego odcinka Top Gear. Dziś wiemy, że jego emisja odbędzie się 26 i 30 grudnia.

Odcinek specjalny o nazwie „Top Gear: Od A do Z” będzie zawierać niewyemitowane materiały, nieudane ujęcia, wpadki i najciekawsze sytuacje, które wydarzyły się w przeciągu ostatnich 13 lat produkcji programu.

Zdaniem BBC jest to hołd dla Jeremy’iego Clarksona, Richarda Hammond i Jamesa Maya, którym udało się zrobić z Top Gear międzynarodowy fenomen i najchętniej oglądany program na całym świecie.

Pierwsza część będzie miała premierę w Anglii w drugi dzień świąt, 26 grudnia o 20:00 na antenie BBC Two. Emisja drugiej części zaplanowana jest na 30 grudnia, również o 20:00.

Tak jak pisaliśmy wcześniej, emisja w Polsce nie jest znana, gdyż odcinki specjalne Top Gear nie były nigdy emitowane w tym samym czasie na całym świecie, jak miało to miejsce w przypadku zwykłych odcinków w 22 sezonie. W BBC Brit na 26 grudnia i 30 grudnia o 20:00 zaplanowana jest emisja Dragons’ Den: Jak zostać milionerem, a następnie powtórka 21 i 22 sezonu Top Gear.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar

wpDiscuz
Close