tg_az

Top Gear: od A do Z (cześć 1) – wrażenia po odcinku

Dziś odbyła się premiera pierwszej części odcinka specjalnego Top Gear: od A do Z. Oto moje wrażenia po obejrzeniu odcinka.

BBC postanowiło złożyć hołd byłym prezenterom Top Gear specjalnym świątecznym odcinkiem. Pierwotnie był on zapowiadany jako montaż niewykorzystanych scen, wpadek i ujęć spoza planu programu. Ostatecznie okazało się, że jest to przedstawienie najlepszych momentów programu z komentarzem osób, które brały udział w danych wyzwaniach, testach czy były gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę.

02

Mimo, że nie brzmi to jakoś rewelacyjnie, okazało się, że program oglądało się bardzo przyjemnie. Powtórne obejrzenie niezapomnianych scen programu ze wspomnieniami znanych osobistości dało powiew świeżości i dodatkowe informacje z ich perspektywy. W międzyczasie narrator przedstawiał ciekawostki na temat programu, co dodatkowo umilało seans.

Top Gear: od A do Z ma jednak jedną sporą wadę. Specyficzny brytyjski akcent jest czasem ciężki do zrozumienia, a wraz z narracją Johna Bishopa momentami staje się kompletnym bełkotem. W języki angielskim polecam obejrzenie z napisami.

A jak Wam się podobał odcinek? Piszcie w sekcji komentarzy poniżej 🙂

KIEDY NAPISY ?!

03

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Top Gear: od A do Z (cześć 1) – wrażenia po odcinku"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Cendra
Użytkownik
Cendra
2 lat 19 dni temu

O ile same sceny są zabawne i przywołały wiele uśmiechu i wspomnień, tak komentarze gości są tak „podniosłe” i przesłodzone że rzygać sie chce czasami 😉 Po co aż tak wchodzą w tyłek byłym już prezenterom? Dla mnie to jakieś nielogiczne

Henry
Gość
Henry
2 lat 20 dni temu

Skąd można pobrać pierwszą część odcinka specjalnego ?

DonBarto
Gość
DonBarto
2 lat 21 dni temu

Również jestem zadowolony z odcinka. Może nie jest to nic nowego, ale wyszedł z tego bardzo fajny memoriał „właściwego” TopGear. Faktycznie, akcent Bishopa trochę psuł oglądanie, choć i tak łatwiej było zrozumieć jego kwestie, niż te wypowiadane przez Jackiego i Amy (co jest zupełnie zrozumiałe, w końcu oboje są Szkotami :P). Pomysł z przedstawieniem najlepszych scen i fragmentów na zasadzie alfabetu bardzo ciekawy, no i jak na razie dobór scen idealny. Zobaczymy jak to będzie w 2 części, już czekam z niecierpliwością. 😀

wpDiscuz
Close