tg_az

Top Gear: od A do Z – kiedy polska premiera?

Na naszym fanpage’u zalewacie nas pytaniami na temat daty polskiej premiery Top Gear: od A do Z, więc postanowiliśmy napisać to jeszcze raz, lecz w osobnym wpisie.

Odcinek specjalny Top Gear: od A do Z składa się z dwóch części, której pierwsza miała premierę w zeszłą sobotę, a druga pojawi się w środę, 30 grudnia. Przedstawione są najlepsze momenty programu z komentarzem osób, które brały udział w danych wyzwaniach, testach czy były gwiazdą w samochodzie za rozsądną cenę.

Data polskiej premiery odcinka specjalnego nie jest znana. BBC Brit Polska nie jest zobowiązane do emisji odcinków specjalnych w tym samym czasie co Wielkiej Brytanii jak w przypadku zwykłych odcinków. Do dnia dzisiejszego w żaden sposób nie zapowiedziało czy odcinek będzie w ogóle emitowany w Polsce.

Próbowaliśmy się kilkukrotnie skontaktować z BBC Brit Polska w tej sprawie, lecz do tej pory bezskutecznie. Wcześniejsze lata sugerują, że odcinek zobaczymy, lecz premiera odbędzie się na początku przyszłego roku lub bezpośrednio przed premierą pierwszego sezonu nowego Top Gear w maju.

tg_az

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Top Gear: od A do Z – kiedy polska premiera?"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Hammondette
Gość
Hammondette
1 rok 6 miesięcy temu

ja pisałam raz do BBC Brit na facebooku i napisali mi, żebym śledziła ich stronke, może dadzą znać kiedy będzie polska premiera czy coś takiego -.-

Grosswenediger
Użytkownik
Grosswenediger
2 lat 19 dni temu

Ja ściągnąłem w piratebay.se

Stigmaster
Gość
Stigmaster
2 lat 19 dni temu

Gdzie można ściągnąć ten odcinek specjalny

wpDiscuz
Close