01_21111418_61472d_2812954a

Top Gear stracił kolejne 100 tysięcy widzów

Oglądalność Top Gear powoli zaczyna się ustatkowywać na stałym poziomie, lecz nie wiadomo czy BBC jest zadowolone z liczby widzów. Niedzielny odcinek obejrzało 2,3 miliona widzów w Wielkiej Brytanii.

Wynik oglądalności czwartego odcinka nowej serii jest najgorszym do tej pory. Przypomnijmy, że pierwszy odcinek obejrzało 4,8 mln widzów, drugi 2,8 mln, a trzeci już 2,4 mln.

Do końca 23 sezonu Top Gear pozostały jeszcze tylko dwa odcinki.

Źródło: Mirror

Dodaj komentarz

4 komentarzy do "Top Gear stracił kolejne 100 tysięcy widzów"

Powiadom o
avatar

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Wiciu
Gość
Wiciu
1 rok 5 miesięcy temu

Prawdziwego Top Geara oglądałem przez 22 sezony. Pierwszy odcinek z tego nowego przemęczyłem, drugi w połowie odpuściłem, 3 rozpocząłem od przewijania i dopiero tych 2 nowych typków jest sensownych i mają coś w sobie z dawnych prowadzących. W 4 odcinku mam zamiar obejrzeć tylko tych dwóch Panów.

Blazej
Gość
Blazej
1 rok 5 miesięcy temu

Ja zaczęłem oglądać top gear przez tych starych 3 prowadzonych a teraz jak sa te 3 nowi to sie w ogóle nie da oglądać 🙁 rip Jeremy James i ten 3 śmieszek 🙁

Dzucze
Gość
Dzucze
1 rok 5 miesięcy temu

Mnie ta informacja, bardzo cieszy. Oczywiście poprzedni prowadzący juz nie wrócą, ale BBC dostało po łapach, zasłuzyli na to bo wyrzucając poprzednią trójce, wyrzucili równiez widzów. To nie był cios zadany tylko w Clarksona, ale przede wszystkim w widzów. Widzowie im teraz odpłacają, a sama nazwa „top gear” jest juz niewiele warta. Tyle lat budowania wybitnego programu i jeden sezon pełen niekompetencji, błazenady i miernoty prowadzących doprowadził tą niegdyś kure znoszacą złote jaja, na śmietnik historii

jnek
Gość
jnek
1 rok 5 miesięcy temu

BBC wyrzuciło tylko Clarksona, pozostała dwójka odeszła na własne życzenie… Pozatym nie wiem o co ten cały płacz, przecież poprzedni prowadzący nie występowaliby w nieskończoność….

wpDiscuz
Close